Artemis Touch

Rytuały relaksacyjne

Rytuały relaksacyjne

Gabinet masażu i rehabilitacji w Rzeszowie

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi Rzeszów Artemis Touch Popiełuszki

Relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi jest unikalnym połączeniem masażu ciepłymi kamieniami wulkanicznymi, które przyjemnie rozgrzewają i rozluźniają ciało, masażu relaksacyjnego, który pozwala ulecieć wszystkim troskom i zmartwieniom oraz aromaterapii, która przenosi do całkowicie innego wymiaru.

Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi koi i odpręża wszystkie zmysły. Sprzyja wypoczynkowi i przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu.

Masaż kamieniami wulkanicznymi całe ciało – 60min / 90min
Masaż pleców kamieniami wulkanicznymi – 45min

Masaż ciała aromatyczną świecą

Masaż woskiem z aromatycznej świecy, to wspaniała terapia oddziałująca na wszystkie zmysły, powodująca prawdziwe odprężenie i relaks.

Masaż ciała aromatyczną świecą polecany jest dla osób zmagających się z codziennym stresem, a także pragnących poprawić kondycję swojej skóry.

Naturalne świece nawilżają i zapobiegają utracie wody,a sam masaż wzbogacony jest o elementy aromaterapii przez co jeszcze łatwiej jest się zrelaksować i rozluźnić.

Masaż całego ciała aromatyczną świecą – 60min / 90min
Masaż pleców aromatyczną świecą – 30min

Masaż ciała ciepłymi olejami

Relaksacyjny i wyciszający masaż wykonywany na naturalnych olejach, które oprócz nawilżenia i regeneracji naskórka zapewniają wspaniałą aromaterapię, pozwalającą na pełne odprężenie.

Masaż ciepłymi olejami pozwala pozbyć się napięć nadmiernie nagromadzonych w ciele, zmniejszając tym samym dolegliwości bólowe.

Usprawniony zostaje także przepływ krwi co w pozytywny sposób wpływa na wszystkie tkanki i samopoczucie.

Masaż całego ciała ciepłymi olejami – 60min / 90min
Masaż pleców ciepłymi olejami – 30min

Masaż masłem shea

Masaż masłem shea – masaż relaksacyjny zarówno dla ciała jak i ducha.

Ze względu na bogate właściwości nawilżające naturalnego masła shea zabieg jest polecany dla osób borykających się z problemem suchej skóry potrzebującej głębokiej regeneracji.

Dzięki składnikom aktywnym zawartym w maśle, masaż masłem shea zapewnia długotrwałe nawilżenie i jedwabiście gładką skórę.

Masaż całego ciała masłem shea – 60min / 90min
Masaż pleców masłem shea – 30min

Masaż gorącą czekoladą

Masaż gorącą czekoladą to relaksacyjny zabieg na ciało idealny, kiedy czujesz się przemęczony i zestresowany. Aromat gorącej czekolady, natychmiast poprawia samopoczucie, znika całe napięcie. 

Naturalne składniki 100% czekolady wspaniale wpływają na skórę powodując jej ujędrnienie, wygładzenie i spowalniając procesy starzenia. Po masażu czekoladą skóra jest doskonale nawilżona i gładka. 

Masaż gorącą czekoladą to wspaniała uczta dla wszystkich zmysłów.

Masaż gorącą czekoladą – 45min / 90min

Masaż głowy i szyi

Masaż głowy i szyi to zabieg, który polega na pobudzeniu organizmu do regeneracji i samoleczenia, poprawia mikrokrążenie skóry nie tylko na głowie ale też w całym organizmie.

Masaż głowy i szyi to świetny sposób na głęboki relaks, który przywraca harmonię, uwalnia od stresu i wspomaga koncentrację.

Masaż głowy i szyi to idealna terapia dla osób zmagających się z różnego rodzaju bólami głowy, które bardzo często spowodowane są nadmiernym napięciem, życiem w ciągłym biegu i brakiem czasu na zatrzymanie się i wyciszenie.

Masaż głowy i szyi – 30min

Masaż relaksacyjny twarzy szyi i dekoltu

Masaż twarzy, szyi i dekoltu działa na organizm relaksująco i pomaga zachować promienny wygląd. Udowodniono, że regularnie stosowany masaż twarzy opóźnia efekty starzenia się skóry, a także przeciwdziała bólom głowy, migrenom i szumom usznym.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu pobudza krążenie, przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek gwarantując zdrowy wygląd.

Świetnie radzi sobie w walce z workami pod oczami, zmniejsza obrzęki limfatyczne i opuchliznę. Jest to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów stosowanych w celu przeciwdziałania starzeniu się skóry.

Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu – 30min

Relaksacyjny masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp to jedna z najprzyjemniejszych i najbardziej relaksacyjnych form masażu.

Masaż stóp z elementami refleksologii to połączenie technik pracy na tkankach głębokich z masażem klasycznym i elementami refleksologii, które mają dodatkowo działanie terapeutyczne.

Stopy to miejsce gdzie znajduje się ogrom receptorów odpowiedzialnych za pobudzanie do pracy narządów wewnętrznych, przez co stymulując stopy wpływamy na odprężenie i poprawę funkcjonowania całego organizmu.

Relaksacyjny masaż stóp z elementami refleksologii – 30min